בשנים האחרונות בניתי מספר הרצאות בתחומים הנעים בין ה-Business ל-Pleasure שלי. מניהול נכון של עמודי פייסבוק ועד תחביביי העיקריים: מוזיקה וטיולים בחו”ל. כל ההרצאות האלו כבר ניתנו מספר פעמים בהצלחה. ניתן להזמין אותי להעביר אותן בכל מקום באזור המרכז. לגבי מקומות מרוחקים יותר: בואו נדבר ונבדוק. ההרצאות יכולות להינתן בשעות היום או הערב, במקומות קטנים או גדולים, כשהן פתוחות לקהל או מיועדות לקבוצה סגורה.

הרצאות איך “עושים פייסבוק” נכון למוזיקאים?
הרצאות נוודות דיגיטלית: כך תטיילו בחו”ל ותעבדו במקביל
הרצאות לאונרד כהן: שנות הקאמבק
הרצאות R.E.M – סיפורה של להקה

פייסבוק למוזיקאיםהרצאות איך “עושים פייסבוק” נכון למוזיקאים?
ניהול עמוד פייסבוק עבור מוזיקאי (או כל אמן אחר) אינו זהה לניהול עמוד פייסבוק של ארגון, חברה או מוצר. התוכן, הסגנון, אופן הפנייה לקהל וה”עשה ואל תעשה” נגזרים לפי מידותיו המדויקות של האדם שמאחורי המוזיקה.

בהרצאה זו אני מסביר כיצד נכון למוזיקאי להתנהל בפייסבוק, איך להעביר את הקול האישי, אילו תכנים הם בעלי ערך מוסף וכיצד ניתן להעביר אותם בצורה הטובה ביותר. עוד אני סוקר את אפשרויות הקידום הממומן העומדות בפני המשתמש ואת המכניזם הפנימי לפיו פייסבוק מגדירה מהו תוכן ששווה חשיפה רחבה ומהו תוכן שסיכוייו להגיע לפיד של רוב קהל העמוד הם נמוכים.

ההרצאה אמנם מכוונת למוזיקאים אך לפחות חצי ממנה רלוונטי לכל מי שמנהל עמוד מסחרי בפייסבוק.

“אסף מותח בהרצאתו המהנה גשרים אינטרנטיים רבים ומגוונים ומסביר לכם איך לעשות את הדברים. זהו ידע שווה ומשתלם על סף ההכרחי למוזיקאים שיש להם פייסבוק ורוצים להשתמש בו נכון”. יוסי בבליקי.

“יש פרסום אפקטיבי ויש כזה שהוא סתם רעש טרחני. חשוב להבדיל בין השניים ובין השאר גם לשמור על הקול האישי. אין אמת אחת אבל יש אנשים שמבינים בזה יותר. אסף לבנון הוא איש כזה. ההרצאה שלו פשוטה ומעניינת ועוזרת מאוד לעשות קצת סדר בראש”. שלום גד.

“ההרצאה פתחה לי את הראש. נחשפתי בה לדברים ולרעיונות שלא הייתי מודעת לקיומם, כל מני סודות במדיה החברתית ששווה לשים אליהם לב. משפטים מתוך ההרצאה עוד מסתובבים איתי. אסף חולק את הידע שלו באופן נדיב וכל-כך ברור שאי אפשר שלא להחכים ממנו”. יעל איזנברג.

“ראיתי בהרצאה אנשים מתמלאים בידע, שנופלים להם אסימונים, שעולות בהן מחשבות יצירתיות. היה מחכים ומקסים”. אילי אדרי.

אורך ההרצאה: כשעה.

נוודות דיגיטליתהרצאות נוודות דיגיטלית: כך תטיילו בחו”ל ותעבדו במקביל

תופעת הנוודות הדיגיטלית מתעצמת בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מוצאים את הדרך לשלב בין שהייה וטיול בחו”ל לעבודתם השוטפת וממירים את חללי העבודה ובתי הקפה המקומיים באלו שמעבר לים.

כמי שמבצע בשנים האחרונות גיחות ארוכות לאירופה שבמהלכן אני ממשיך לעבוד כרגיל כפרילנסר בתחום התוכן, אני שמח לחלוק את מה שלמדתי בנושא.

במסגרת ההרצאה אני משתף מידע, טיפים ועצות מכל שלבי התהליך: לאילו בעלי מקצוע מתאים הלייפסטייל הזה, מה הכי חשוב לקחת איתכם לחו”ל, איך להוציא שם פחות כסף וכיצד משלבים בין שעות העבודה לפנאי.

הדגש בהרצאה הוא על אירופה, מכיוון שזהו האזור העיקרי בו אני מסתובב כשאני בחו”ל. עם זאת, רוב המידע רלוונטי לכל מקום בו בוחרים לשהות כנוודים דיגיטליים (כצורת חיים קבועה או לגיחות קצובות בזמן) ואף לאלו שלא מעוניינים לעבוד מחו”ל אך כן מעוניינים בטיפים יעילים לטיולים אורבניים.

“היה מעניין ומחכים. כנוודת דיגיטלית בארץ ובקרוב גם בחו”ל – ההרצאה עשתה לי סדר”. ר.דיקשטיין

אורך ההרצאה: כשעה ורבע.

לאונרד כהןהרצאות לאונרד כהן: שנות הקאמבק

הרצאה על העשור האחרון בחייו של המוזיקאי הנערץ עליי.
לאחר שהמנהלת האישית שלו מעלה בכספו נאלץ לאונרד כהן לחזור לבמות. מה שהתחיל כסיבוב הופעות צנוע הפך למסע חובק עולם (כולל ישראל) עם מאות הופעות שהלהיבו וריגשו את צופיהן.

בהרצאה זו אני מספר על סיבוב ההופעות האחרון של לאונרד כהן שקיבע סופית את מעמדו המיתולוגי ועל האלבומים שהוציא במהלכו ואחריו. ההרצאה משולבת עם מספר קטעי וידאו מהתקופה.

אורך ההרצאה: כשעה ורבע.

REMהרצאות R.E.M: סיפורה של להקה

להקת R.E.M הגשימה את החלום הקלאסי ביותר של הרוקנ’רול: להתחיל משום מקום ולהפוך להכי גדולה בעולם. היא הגיעה להישג הזה מבלי להתפשר על האמת האמנותית שלה.

בהרצאה זו אני מגולל את סיפורם של ברי, באק, מילס וסטייפ מימיהם כלהקת קולג׳, דרך הפיכתם למפלצת איצטדיונים ועד לפירוק, ומקרין קטעי וידאו נדירים ומעניינים. ההרצאה נוגעת ב:

* היסטוריית הלהקה מהלידה עד הפרידה

* הסיפורים מאחורי השירים

* הנקודה הישראלית

* מה הם עושים היום

אורך ההרצאה: כשעתיים.

להתעניינות והזמנת הרצאות פנו: